Przeczytaj, zanim przyjedziesz

Status hotelu

Jesteśmy otwarci i cały czas przyjmujemy rezerwacje, nasi Goście mogą przyjeżdżać już od 04.05.2020. Jeśli chcesz nas odwiedzić, nie obawiaj się przyjechać. Jeśli zaś chcesz zrezygnować z rezerwacji, możemy wystawić voucher kwotowy do wykorzystania do końca 2021 roku, lub doradzimy inny termin.

Zabezpieczenia

W celu zabezpieczenia Twojego pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

  • W miejscach ogólnodostępnych jak schody czy recepcja, znajdziesz pojemniki z płynem antybakteryjnym.
  • Nasza restauracja jest codziennie dokładnie dezynfekowana
  • Pościel jest dezynfekowana oraz maglowana
  • Rezygnacja z bufetów
  • Serwis posiłków do stolików
  • W trakcie pobytu Gości nie odbywa się serwis pokoi. Wymianę ręczników można zlecić w recepcji obiektu.
  • Serwis pokoi odbywa się tylko w przypadku dłuższych pobytów ( min 7 dni) na specjalne życzenie Gościa z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

 

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 698-297-279 lub mailowo pod adresem: recepcja@nawigator-rewal.pl

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/
Na naszej stronie www.nawigator-rewal.pl możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety aktualizujemy oraz dostosowujemy do obecnej sytuacji.