Ośrodek, hotel i pensjonat Nawigator w Rewalu

Wyjeżdżając na urlop chcemy odpocząć od miejskiego zgiełku i choć na chwilę zapomnieć o domowych i zawodowych obowiązkach. Coraz więcej osób docenia zalety polskiego Wybrzeża i to właśnie tutaj decyduje się spędzić swój urlop. Dla turystów ważne jest również to, aby hotel, w którym będą mieszkać przez ten czas był możliwie blisko morza, z wygodnymi i komfortowymi pokojami z balkonem. To właśnie w naszym pensjonacie wszyscy goście odnajdą ciszę spokój, oraz pokoje z widokiem na morze wyposażone tak, aby wszyscy goście poczuli się jak u siebie w domu.

Parking

Parking

Śniadania

Śniadania

Winda

Winda

Ogród

Ogród

Plac zabaw

Plac zabaw

70 m do plaży

70 m do plaży

O nas
taras widok na morze2

Szum morza, krzyki mew i wyjątkowy zapach tak charakterystyczny dla Bałtyku to powody, dla których Polacy bardzo chętnie spędzają wakacje na Wybrzeżu Rewalskim. Nie bez powodu bardzo często jako miejsce odpoczynku wybierają Rewal. Piaszczyste, czyste plaże oraz bezpieczne kąpieliska to niewątpliwe atuty Rewala. Równie często turyści wybierają się tutaj, bo wiedzą, że czekają na nich hotele i pensjonaty z widokiem na morze. Bliska odległość od Bałtyku jest priorytetem jeśli chodzi o wybór miejsc noclegowych. Również nasz pensjonat spełnia te oczekiwania, bo Nawigator Spa usytuowany jest nad samym brzegiem Bałtyku, minutę spacerem od głównego zejścia na plażę, które znajduje się przy słynnym placu wielorybów.

Na co dzień spokojny Rewal w wakacje zamienia się w jedną z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości województwa zachodniopomorskiego. Spragnionych słońca przyciąga między innymi piaszczysta plaża ze strzeżonym kąpieliskiem. Nad wodę prowadzi zejście z platformą widokową. Panują tu doskonałe warunki dla miłośników aktywnego wypoczynku, uprawiających sporty wodne, a także siatkówkę plażową i lotniarstwo.

Nawigator SPA