SPA

SPA

Wyobraź sobie miejsce z dala od zgiełku i pędu współczesnego świata. Położone w pięknej okolicy, zaledwie minutę spacerem od morza. Miejsce przeznaczone do tego, abyś mógł odpocząć, odprężyć się, zrelaksować i poprawić swoje samopoczucie. Wykorzystując malownicze położenie oraz dobroczynne działanie wody i czystego powietrza bogatego w jod i selen, stworzyliśmy miejsce, gdzie ciało i umysł mogą odpocząć, uwolnić się od stresu i zregenerować. MASAŻE SĄ DOSTEPNE PO UMÓWIENIU SIĘ, MINIMUM DZIEŃ WCZEŚNIEJ.

* ceny nie zawierają podatku 23%

Sauna sucha

Sauna

Bardzo dobrze oczyszcza skórę i poprawia krążenie w warstwie naskórka oraz jego odżywianie. Pomaga w zwalczaniu cellulitu wodnego, który tworzy się poprzez zatrzymywanie zbyt dużych ilości płynów w organizmie.

sauna
sauna2

Sauna infrared

Sauna

Inaczej sauna na podczerwień. Sauna infrared to sauna nowej generacji, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możemy korzystać z sauny szybciej i w niższej temperaturze. Sauna infrared przypomina wyglądem i działaniem sauny tradycyjne, jednak różnią się od nich zastosowanym źródłem ciepła – zamiast pieca elektrycznego są tu promienniki podczerwieni, które emitują biologicznie aktywną energię podczerwoną. Niższa temperatura wewnątrz kabiny (37-54°C) pozwala korzystać z niej także osobom starszym i z kłopotami z krążeniem. Seans w podczerwieni to pasywny trening fitness, który bez obciążania stawów i intensywnych ćwiczeń przyspiesza przemianę materii o około 40%.

Łaźnia parowa

Łaźnia parowa

Właściwości łaźni parowej obejmują liczne zalety. Do najpopularniejszych korzyści zaliczymy przede wszystkim:

Odprężenie ciała

Lepsze dotlenienie organizmu

Hartowanie ciała

Poprawa kondycji zdrowia

Aromaterapia

laznia2
silownia

Sala fitness

Siłownia fitness

Siłownia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt. bieżnia, rowerki, orbitrek, atlas do ćwiczeń to propozycja dla aktywnych. To także idealnie miejsce do treningów aerobowych. To dobry pomysł na poprawienie formy i piękną sylwetkę.